• Kontenerowy wywóz: gruzu, śmieci, odpadów budowlanych, papy, odpadów zielonych
  • Dostawy: piasku, żwiru, grysów, kruszyw
  • Transport ciężarowy: wywrotki 4 osiowe, wanny, hakowce, bramowce,
  • Wykopy, roboty ziemne, wyburzenia, rozbiórki, plantowanie
  • Wynajem rękawów do gruzu ( zsypów )
  • Wynajem sprzętu z operatorem: koparko-ładowarki, koparki, ładowarki, teleskopówka

Wynajem kontenerów budowlanych – kontener na budowę

kontenery na gruz łódźPodczas każdej budowy czy bardziej zaawansowanych prac remontowych powstają odpady, które należy usunąć i zutylizować. Osoba lub firma nadzorująca przebieg prac jest zobowiązana przez prawo do posprzątania placu budowy z gruzu i innych śmieci, do czego zwykle wykorzystuje się kontener na odpady budowalne. Firma EKO GRUZ z Łodzi ułatwia swoim Klientom wygodny, zgodny z prawem wywóz gruzu i innych śmieci. Prowadzimy wynajem kontenerów budowlanych w mieście Łódź i okolicach.

Kontener na odpady budowlane możemy dostarczyć na dowolną budowę o charakterze komercyjnym lub prywatnym. Dysponujemy kontenerami o różnych wymiarach i pojemności, dzięki czemu ich parametry możemy dostosować do Państwa potrzeb. Zapełniony kontener na gruz odbieramy w ustalonym terminie i wywozimy, po czym jego zawartość poddajemy zgodnej z prawem utylizacji. Wynajem kontenera na gruz to więc niezwykle korzystne rozwiązanie z punktu widzenia inwestora i kierownika budowy.

Kontener na budowę – szczegóły dotyczące usługi wynajmu kontenerów na śmieci

Wynajem kontenera na gruz to najwygodniejszy sposób na oczyszczenie placu budowy z różnego rodzaju odpadów. Firma EKO GRUZ w ramach usługi podstawia odpowiedni pojemnik na śmieci w wyznaczone miejsce o ustalonej porze, a następnie wywozi go w sposób bezpieczny i przepisowy. Dzięki temu nasz Klient nie musi martwić się o utylizację odpadów. Wynajem kontenerów na śmieci to doskonałe rozwiązanie dla każdego – współpracujemy zarówno z przedsiębiorcami, jak i z inwestorami prywatnymi, oferując skrojone na miarę rozwiązania oraz niezwykle sprawną i rzetelną współpracę.

Dzięki różnorodności rozmiarów i pojemności, w jakich występują wynajmowane przez nas kontenery na gruz, możliwe jest precyzyjne dostosowanie usługi do potrzeb Klienta. Kontener na odpady budowlane nadaje się do składowania i wywozu różnorodnych śmieci, przede wszystkim zaś gruzu i innych odpadów budowlanych oraz odpadów wielkogabarytowych. Obsługujemy zarówno niewielkie budowy i przedsięwzięcia remontowe o ograniczonym zakresie prac, jak i wielkie przedsięwzięcia komercyjne. Każdemu jesteśmy w stanie zaoferować kontener na śmieci dostosowany do jego potrzeb.

Wynajem kontenerów na śmieci – zalety

Wynajem kontenerów budowlanych to w wielu sytuacjach najkorzystniejsze rozwiązanie pozwalające na sprawną utylizację powstałych podczas prac odpadów. Wynajęty pojemnik na gruz i śmieci pojawia się na budowie wtedy, kiedy jest potrzebny i znika, gdy zostanie zapełniony – bez martwienia się o formalności i logistykę. To rozwiązanie szybkie, wygodne i niedrogie. Firma EKO GRUZ z przyjemnością podstawi odpowiedni kontener na śmieci także na Państwa budowę! Działamy w mieście Łódź i okolicach. W przypadku zainteresowania usługą prosimy o kontakt.