• Kontenerowy wywóz: gruzu, śmieci, odpadów budowlanych, papy, odpadów zielonych
  • Dostawy: piasku, żwiru, grysów, kruszyw
  • Transport ciężarowy: wywrotki 4 osiowe, wanny, hakowce, bramowce,
  • Wykopy, roboty ziemne, wyburzenia, rozbiórki, plantowanie
  • Wynajem rękawów do gruzu ( zsypów )
  • Wynajem sprzętu z operatorem: koparko-ładowarki, koparki, ładowarki, teleskopówka

Wielkogabarytowe odpady – odbiór i wywóz odpadów wielkogabarytowych

wielkogabarytowe odpadyWielkogabarytowe odpady to niemal wszystkie śmieci, które nie mieszczą się do standardowych pojemników na zmieszane odpady komunalne. Należą do nich m.in. meble, elementy stolarki okiennej i drzwiowej, wykładziny i dywany, opony, duże elementy armatury (np. wanny), wózki, duże zabawki, skrzynki, donice, duże opakowania różnego typu. Wywóz odpadów wielkogabarytowych często sprawia kłopot zarządcom nieruchomości. Firma EKO GRUZ proponuje więc swoje usługi, organizując wywóz śmieci ponadgabarytowych na terenie Łodzi i okolic.

Odbiór odpadów wielkogabarytowych zwykle odbywa się z terenów wielorodzinnych w sposób regularny, określony w harmonogramie dla konkretnego rejonu, natomiast z terenów jednorodzinnych kilka razy do roku na zgłoszenie. Można zorganizować również wywóz śmieci dużego gabarytu np. z terenu ogródków działkowych. Wywóz gabarytów przeprowadzany jest po uprzednim podstawieniu odpowiednich kontenerów na śmieci wielkogabarytowe. Na życzenie przeprowadzamy także wywóz śmieci ponadgabarytowych poza ustalonym harmonogramem, na specjalne zamówienie. Należy pamiętać jednak, że wielkogabarytowe odpady nie mieszczą się w tej samej kategorii co gruz i odpady budowlane. Wywóz odpadów budowlanych jest osobną usługą, którą również realizujemy dla przedsiębiorców i osób prywatnych. Warto pamiętać, że wywóz gabarytów nie obejmuje również sprzętu elektrycznego i elektronicznego (tzw. elektrośmieci).

Wywóz odpadów wielkogabarytowych, wywóz gabarytów – nasza oferta

EKO GRUZ oferuje sprawny i profesjonalny odbiór odpadów wielkogabarytowych na terenie miasta Łódź i przyległych miejscowości. Nasza firma dysponuje odpowiednim sprzętem i wyposażeniem (kontenery na wielkogabarytowe odpady o różnej wielkości, worki typu big bag, samochody dostawcze i ciężarowe, ciężki sprzęt), a także rzetelnym personelem, dzięki czemu wywóz śmieci dużego gabarytu za naszym pośrednictwem odbywa się szybko, sprawnie i wygodnie. Podejmujemy współpracę z jednostkami samorządowymi, przedsiębiorstwami, wspólnotami mieszkaniowymi i klientami indywidualnymi. Prowadzimy wynajem kontenerów na śmieci wielkogabarytowe i gruz, świadczymy usługi obejmujące wywóz odpadów różnego typu, w tym wywóz odpadów budowlanych. Działamy w mieście Łódź.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, jeśli interesuje Państwa profesjonalny, sprawny wywóz śmieci ponadgabarytowych. Szczegółowych informacji na temat warunków współpracy udzielamy podczas bezpośredniego kontaktu.